Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes shtepi private

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Shitet shtepi private.2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor plus dhome tharje plus banjo.
Prane shtepise ndodhet nje ambient rreth 50 metra katrore i cili mund te sherbeje si garazh ose dyqan.
Shtepia shitet e mobiluar.
Cmimi i negociueshem.
Nr kontaktit:0672050121
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "