Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takime njohje

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Deshiroj te njohem me 1 femer jam 35 vjec , 1.85 , fizik atlet , me plq ta jetoj jeten ne maximum , me plq te udhtoj , jam shum atraktik kur bej sex
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "