Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje serioze

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Kerkoj femer per lidhje serioze ne itali ,svizerr apo gjermani e rendesishme te jet jasht shqiperis .un jam nje djal simpatik 35 vjec qe punoj ne itali ,1 80 i gjat .le email per komunikim andrea[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "