Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale

1500.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.

Objekti ndahet në këtë mënyrë:

Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,

-një kuzhinë,

-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket

-dy banjo, të kompletuara

Ofrohet me qira i mobiluar.

Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "