Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takim me pages (Cifte-Vajza) Sarande

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam 25 vjec ne Sarande. Kush cift ose vajze, mami eshte me pushime ose jeton ketu dhe deshiron tamim me pages le te me kontaktoj. Kam vend. Shtepi, makin.
CDO GJE TEPER SEKRETE
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "