Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojme lidhje MFF

Kontrolloni me shitësin
cifte 24/08/2019 243

Përshkrim

CDO E INTERESUAR PER SEKS TRESHE MFF TE NA KONTAKTOJ NE [email protected] femra interesohemi.MESHKUJT MOS TE SHKRUJNE KOT se nuk i pergjigjemi.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "