Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mashkull vetem per cifte familjar

falas
cifte 24/08/2019 157

Përshkrim

Jam nga Dr 35. Vjec familjar simpatik I paster dhe mbi te gjitha top secret , momentalisht jam vetem dhe int si per cifte nga diaspora qe Jan e plazh ne Dr , si dhe te shqiprise vetem familjar dhe qe me te. Vertet duan ta provojne kete kenaqsi 0695826780
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "