Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kush eshte per takim sot??

Kontrolloni me shitësin
cifte 24/08/2019 427

Përshkrim

jemi nje cift i ri rreth 30 vjec. kush eshte ne sarand apo rreth ksaj per takim?do donim cift apo goc me e mira Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "