Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune per dr teknik

300.00 Euro €
Kerkoj Pune 25/08/2019 78

Përshkrim

Kerkoj pune per Drejtus Teknik per polici private ne Tirane ose Durres. Kam license 1,3A, dhe pervoje shume vjecare. Cel 0688798068
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "