Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ndarje qeraje

10000.00 Lek

Përshkrim

jepet Kati I 4 I nj vile 4 kateshe me qera 2 ballkone banj kuzhin 2 dhoma gjumi sallon cmimi 5 min larg fakultetit ekonomik tek market ana nr teli 355698739366
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "