Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jepet garzoniere me qera

20000.00 Lek

Përshkrim

Jepet garzoniere ne qera prane fakultetit ekonomikut e pershtatshme per 2 persona vajza cmimi 20000 lek me uj drita t perfshira n cmim & WiFi 6 min larg fakultetit ekonomik&filologjinr*355698739336
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "