Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi me qera

25000.00 Lek

Përshkrim

Jepet Shtepi me qera Rr.Elbasanit tek kopeshti I 41 shtepia e re e sapomobiluar bashkohore kati i 5 e pershtatshme per nj cift cmimi 25000 I padiskutushem
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "