Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohen Kamariere , Banakiere , Ndihmese Banakiere

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

“Nona Plot Me Gjona” Ne Qendren Tregtare Ne Tirane “Toptani” ne Katin e 6 Kerkon “Kamariere , Banakiere Dhe Ndihmese Banakiere.
Kushte Te Mira Pune Dhe Pagesa Te mira
Kamarieret Duhet Te Kene Njohuri Komunikuese Ne Gjuhen Angleze
Nese Vertet Jeni Te Interesuar Kontaktoni Ne Numrin E Telefonit... 0693381749
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "