Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj shtepi me qera

25000.00 Lek

Përshkrim

kerkoj shtepi me qera 2+1 te mobiluar... jemi 3 djem... premtojme sdo krijojme probleme.. mundesia e pageses deri ne 25000 leke...
0693810286
0682828649
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "