Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ TE PUNESOJ NJE FAMILJE PER FERME

30.00 Lek
Oferta Pune 28/08/2019 166

Përshkrim

Kerkoj nje familje per nje ferme ne kanine te vlores .
Ferma permban ,dele,pula dhe kafshe te tjera shtepiake .
Nga prodhimet e kesaj ferme kane te drejte te ushqehen.
Fjetja sigurahet nga ferma.Uje e drita nuk kane detyrime.
Per info.-0692798315
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "