Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Truall për shitje në Perash

6900000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një truall të ndodhur në Perash, tek Isa Boletini.

Ka një sipërfaqe prej 177.7 m², në të cilën ndodhet një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m².

Shtëpia është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "