Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 për shitje në rrugën Pogej

60000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”, Rus.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka sipërfaqe prej 120 m².

Ofron: -sallon+kuzhinë

-dy dhoma gjumi

-dy banjo

-një ballkon

Apartamenti është i ri dhe i gjithi i shtruar në pllakë.

Pallati ka ashensor.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "