Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral

25.00 Lek
Nga mjeksia 01/09/2019 104

Përshkrim

I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj na ben te vazhdojme te prodhojme me nje eksperjence 20 vjecare te njejten cilesi duke rruajtur origjinalitetin .Nje vecori tjeter qe e dallon kete produkt eshte kullota , Parku Kombetar Bredhi I Hotoves ne zonen e Permetit ,mund te cilësohet ndryshe si mushkëria natyrore e Shqipërisë Jugore.per rrjedhoje edhe mjaltin e presim me cilesine me te mire duke u pershtatur me natyren te cilen vete kane zgjedhur te jetojne. " Kush eshte i interesuar me kontaktoni per me dhume detaje 0697496370
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "