Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ausbildung ne Gjermani ne Infermeri(Altenpflege).Shkollim Profesional ne Gjermani

Kontrolloni me shitësin
Mjekesi 01/09/2019 165

Përshkrim

Te interesuar per Ausbildung ne Gjermani,ne Altenpflege(infermeri)mjafton vetem Gjimnazi edhe njohuri gjuhesore ne Gjuhen Gjermane.Vendondhja ne Köln,Gjermani.
per me Shum kontakt ju lutem ne WhatsApp:004915756268200.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "