Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi me qera, ne rrugen e Kavajes, perballe Kishes Katolike

25.00 Lek

Përshkrim

Shtepi e mobiluar, perballe me Kishen Katolike. Me siperfaqe totale 74 m2.
Zone shume e qete. Banesa ndodhet ne katin e trete.
Internet me kapacitet 30 Mbps, falas.
Uje 24 ore.
Pallati megjithese eshte buze rruges, apartamenti ka orientim nga krahu i kundert i rruges, duke ofruar shume qetesi.
Ofrohet vetem per periudhen 15 Shtator - 15 Shkurt (Vetem per 6 muaj).
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "