Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet shtepijake babysitter

falas
Babysitter 07/02/2019 65

Përshkrim

Luzern/zvicerr Na duhet nje TET qe vjen te KUJDESET per ne dhe ti NDIHMON mamit ne gjith punet e shtepis Ne jem 3 femij 1 3 5 vjeq (nga Kosova)
Na duhet nje TET E NDERSHME BESNIKE E DURUSHME DHE E PASTER.. nje njeri familjar... Mami diten e shtun punon Ditve tjera esht me neve ne shtepi dhe me ty ti ndihmoni njera tjetres..
Mami do paguj 600fr ne muaj dhe rrugen per te ardhur tek ne.. QMIMINI PAGES NUK ESHT I DISKUTUESHEM.Puna fillon menjeher dhe zgjat 3 muaj Mosha ideale per ne 35-45 vjeq
Ne dhe mami i lutem vetem atyre TETAVE qe jan dakort me rrog dhe me pun te lajmrohen.. Ju lutemi te lajmroheni
Me emer mbiemer mosha nga vini dhe a keni punu ne familje me heret?!
Ju mirpresim +41763939035
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "