Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Me, You and Him.

50.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje,
Jam nje vajze nga Tirana, dhe kerkoj nje vajze te cmendur sic jam dhe vet per te kaluar disa ore te bukura me mua dhe partnerin tim. Jemi cift shume I bukur, energjik dhe mendjehapur.
Shhh... Asnje tjeter nuk do ta dije pervec meje, teje dhe atij.
Pres mesazhet tuaja xoxo.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "