Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

The couple next door!

50.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje,
Une dhe I dashuri im kemi disa muaj qe deshirojme te perjetojme nje eksperience te cmendur.
Deshirojme nje vajze biseksuale ose jo (qe ka deshire te perjetoj nje eksperience te re ) per te kaluar disa ore te bukura se bashku.
Te jete simpatike, me nje fizik te bukur, te rregullt dhe me forma
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "