Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet njesi desktop HP

220.00 Euro €
Kompiutera 06/09/2019 47

Përshkrim

Shitet njesi desktop sipas pershkrimit vijues:

HP Compaq 8000 Elite Convertible Minitower PC

CPU Intel(R) Core(TM) 2 Duo E8400 @ 3.00 GHZ
RAM 4GB
GPU NVIDIA GeForce GT 610 2GB
HDD 250 GB
Monitor HP Compaq LA1951G LCD 19 inches
OS Windows 10 Pro 64-bit

Gjendja e kompjuterit eshte perfekte. Shume i pershtatshem per te gjithe llojet e sherbimit ne biznes si dhe per profesioniste si designer, programues, arkitekt, etj.

Cmimi 220 Euro.

Per me teper komunikoni ne numrin 0698918017.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "