Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam 21 vjec , Kerkoj Akt/Pas

falas
Djemte kerkojne djem 06/09/2019 3126

Përshkrim

Ckemi, jam 21 vjec Akt/Pasiv . Kerkoj meshkuj serioz, sekret , te paster dhe me shpi ne tirane. Dua te bejm 69, dhe me pas te me qihemi ti mua dhe un ty. E dua si vetja Akt/Pasiv. Jam trup model pa qime. Mosha ska rendesi, mjafton te jet i edukuar. Emaili: [email protected] ose IG: lunavaska
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "