Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

durres jepet me qera shpi private 1+1+banjo plus oborr

15000.00 Lek

Përshkrim

jepet me qera shpi private 1+1 e mobiluar adresa lagja 17 durres tek rrota e qerres cmimi 15000 ne muaj jepet edhe per studenta per me shume info kontakt ne nr 0695559450
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "