Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Objekt 2 Kate

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Ne rrugen burrel vetem 2 minuta nga istituti bujqesor i Tiranes jepet me qera ose shitet objekt 2 Kate me nje siperfaqe 500m2 .Objekti eshte ne gjendje grexo,keshtuqe eshte shume e lehte transformimi sipas nevojave te biznesit.
Trattative e rezervuar. Per me shume info telefono ne numrat:
Shqiperi 069633161
Itali WhatsApp
00393200285785
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "