Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per te gjith femrat

9999.00 Euro €

Përshkrim

Per te gjith femrat kudo qe ndodhen nese ka ndonje femer qe do takim dhe esht disponibel ne cdo qytet ne shqiperi mjafton tme shkruaj prr detajet dhe pagesen po ju le dhe kontaktin vetem ato qe jan serioze jo humbje kohe flm. 0692205847 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "