Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten Apartamente ne Golem 70m nga plazhi

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

shiten apartament ne plazh. pallati eshte ndertim i ri mjaft cilesor i vitit 2017. apartamenti ka dokumentacion te plote e te rregullt hipotekor. siperfaqja është 75.5, 82.5 dhe 85.5 m2, kati i pare i dyte ose i trete te mobiluara dhe te pamobiluara. pallati ka ashensor nga kati nendheshem deri ne kat te fundit, sistem kapote dhe hidroizolim, ambiente te perbashketa te gjelberuara dhe te kuruara. apartamenti eshte 1 1 me hapesira mjaft te bollshme, ballkon,banjo hapesire te pershtatshme per gatim.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "