Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shiten Apartamente ne Golem 70m nga plazhi

1300.00 Euro €

Përshkrim

shiten apartament ne plazh. pallati eshte ndertim i ri mjaft cilesor i vitit 2017. apartamenti ka dokumentacion te plote e te rregullt hipotekor. siperfaqja është 75.5, 82 dhe 85.5 m, kati i pare i dyte ose i trete. pallati ka ashensor nga kati nendheshem deri ne kat te fundit, sistem kapote dhe hidroizolim, ambiente te perbashketa te gjelberuara dhe te kuruara. apartamenti eshte 1 1 me hapesira mjaft te bollshme, ballkon,banjo hapesire te pershtatshme per gatim.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "