Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkohet recepsionist hoteli

30.00 Lek
Oferta Pune 09/09/2019 244

Përshkrim

Kerkohet recepsionist per Emerald Hotel.

Turni i II 14:00 - 22:00 .

Preferohet me eksperience ne kete profil. Njohuri te mira te gjuhes angleze dhe italiane jane kusht i domosdoshem.

Nr kontakti: 0689026483

[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "