Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

31 vjec kerkoj femer serioze per nata te paharrueshme! Pasterti dhe sinqeritet garantuar

falas
Lidhje romantike 10/09/2019 629

Përshkrim

Jam 31 vjec banues ne Tirane pas 20 vitesh ne itali. I vetem ne shtepi me Qera , i punesuar. I sinqert/mendjehapur / ne shtrat ne baz te valutimeve NGA ishet 10/10 ( jo ne baz te madhesis por te menyres se sjelljes ne shtrat) i interesuar vetem per femra . jo vetem per nje nat por edhe per nje lidhje varet NGA situata NGA personi qe paraqitet e tjer, ( jo i fiksuar ne sex , me pelqen por jo AQ shum i fiksuar. Me intereson me shum personaliteti i nje femre . zhgenjimet me femrat materialiste te bejn te MOS ti kesh besim asnjeres por jo te gjitha Jan njesoj. Besoj se u kuptuam
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "