Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

KERKOJ VAJZE NE TR

100.00 Euro €

Përshkrim

Jam nje 41 vjecar nga tr,qytetar i arsimuar,simpatik i realizuar ne cdo drejtim, Drejtues e larte. Kerkoj te njihem me nje vajze mosha 20-40 vjece,cfare do statusi qofte ( Single fejuar apo martuar etc) per te patur nje lidhje te bukur pasionante, e shoq me udhetime te bukura, per te qene miq te mire dh eper te kaluar kohe te bukur se bashku.Vajza do vleresohet dhe nga ana financiare.Ju lutem me kontaktoni ne adresen e emailit me nje pershkrim te shkurter dhe nr telefoni dhe do ju kontaktoj shume shpejt.Nuk do zhgenjeheni [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "