Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dua gjyshe elegante

Kontrolloni me shitësin
Vetem shoqeri 10/09/2019 136

Përshkrim

Jam Burr simpatik nga diaspora deshiroj të kem kontakt me nje gjyshe 55-62 vj elegante simpatike per nje shoqeri të gjatë ne mirë kuptim të gjitha deshirave, mund të jeni dhe qift nese keni mirekuptim me burrin.ju mirë pres ne kontakt.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "