Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkohet dado luzern

Kontrolloni me shitësin
Babysitter ,Dado 10/09/2019 287

Përshkrim

prsh jemi nje familje prej 3 anetaresh ne luzern
na vyn nji dado per djalin 1.5 vjet i ka
nisja sa me shprejt
ne 14-15 shtator esht afati fundit
paga 600chf
eeuga akomodimi ne shtepine ton ..dhome personale per dadon . numer kontakti whatsapp /viber +41798850019 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "