Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkohet dado urgjent

600.00 Euro €
Babysitter ,Dado 10/09/2019 551

Përshkrim

prsh kerkojm dado per djalin 1.5vjet
ne luzern
paga 600chf
rruga akomodimi nga ne
dado ka dhomen e vet
numer kontakti whatsapp viber +41798850019 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "