Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Deri te premten ne shqiperi

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Deshiroj nje goc nga 20-30 per argetim . Biem dakort ne e-mail per cdo gje [email protected] ose telegram aldo aldo . Cdo gje sekret nga ana e te dyve Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "