Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam m kerkoj cift

Kontrolloni me shitësin
cifte 11/09/2019 169

Përshkrim

Pershendetje
Jam m 33 . I shkolluar i pashem
Dhe me trup shum te mire
Kerkoj nje cift deri ne 40
Me kontaktoni ne ... 0677165387
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "