Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jetoj ne Düsseldorf

Kontrolloni me shitësin
cifte 11/09/2019 445

Përshkrim

I pergjigjem kti cifti qe ka be kete lajmerim si me Poshte dhe per me teper ile kte imail
[email protected]

Jemi qift real serioz te sinqert dhe te paster po ashtu diskret.
Deshira jon esht qe te njihemi me nje qift si miq e shoke po ashtu edhe per relax e pse jo edhe per kenaqesi!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "