Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prsh vetem per neser

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Dua te njoh nje goc nga tirana vtm per neser . Nga 20 - 28 vjece. Mund te me shkruani ktu ose telegram aldo aldo. Dhurat per ju Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "