Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dua nje mami ose vajze

100.00 Euro €

Përshkrim

Jam nje djale i ri 27 vjec interesohem per ndonje vajze ose mami per marredhenie intime. Kam ekonomi te mire mund te ju ndihmoj gjithashtu

0692865115 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "