Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

ITALIANO 39ANNI IN TIRANA PASSIVO per ATTIVI 33-56anni. Bocca super pompino!

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

OSPITO etero bisex sposati ATTIVI 33-57anni.. Sono PASSIVO gran pompinaro bocca calda... Culo stretto Si sborra in bocca... Faccio massaggi.. Ok whatsapp 00393338568116..
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "