Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Udhetime Pranverore ne Kanioni i Holtes & Pishina Termale.

falas
Agjensi udhetimi 25/03/2019 40

Përshkrim

🌻 #KANIONI I #HOLTES & #PISHINA #TERMALE 🌻

🗓 Nisje cdo te diele duke filluar nga dt.31.Mars e ne vazhdim..
âž– âž– âž– âž– âž– âž–
💰 Cmimi: 1800 LEK/P
💰 Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P
âž– âž– âž– âž– âž– âž–
♻️Perfshihen:
⬆️Transporti
⬆️Shetitjet sipas programit
⬆️Foto profesionale
⬆️Guida jone shoqeruese
âž– âž– âž– âž– âž–
👋 Cfare duhet te merrni me vete gjate keteij udhetimi..?
✔Atlete per ecje ne lume
✔Atlete per tu nderruar
✔Rroba Banjo
✔Rroba per tu nderruar
✔Peshqir
✔Uje
✔Ushqim(opsionale)
✔Fruta te thata
✔Cokollata

☎️Book Now📲
âž– âž– âž– âž– âž– âž–
Nisjet e radhes per udhetimin tone si me poshte, do jene datat. 7, 14, 28 prill. dt.5, 12, 19, 26 maj & dt.2, 9, 16, 23, 30 qershor.
âž– âž– âž– âž– âž– âž– âž– KONTAKT US âž– âž– âž– âž– âž– âž– âž–
📲Bookings Call +355674373727 +355685550050 (#WhatsApp)
📧 [email protected]

AS Elio... Travel is good for the soul..!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "