Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Opel Zafira 2.0 Benzin

3300.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 15/09/2019 29

Përshkrim

Shed veturen Opel Zafira 2.0 Nafte me shtate ulese ne gjendje te rregullt. Viti 2004
Nuk ka korozion
Viber
+358504920288
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "