Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takime sekrete Berat

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam nje djale rreth 32 vjec,shume i pashem ,trup sportiv brun sy blu,i arsimuar jashte vendit,kerkoj nje lidhje sekrete me nje vajze nga berati me moshe nga 18-35 vjec. e theksoj gjithcka shume sekrete,pasi nuk do te cenohet kurre integriteti i askujt.
Mos hezitoni te me kontaktoni [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "