Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj femer

50.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje kerkoj nje femer per avantura seksuale mosha 18 deri 50 nqs dojn jap edhe lek ne kembim vetem mjafton me bo qef me kontaktoni ne fb Dp Dp Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "