Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj mami 100% sekret, paguaj shume dhe bakshishs

200.00 Euro €

Përshkrim

Kerkoj mami 35-45 vj, pagesa e larte me € dhe bakshishe shume, me kontakto ne email.
Vetem mama jo fake,
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "