Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Cifti kerkon Vajz per Treshe

Kontrolloni me shitësin
cifte 16/09/2019 704

Përshkrim

Prsh, jam djal nga kosova. un dhe gruja ime kerkojm 3she..
Jemi 21dhe 19 vjeq jemi nga Prizreni
Gruja ime esht Bi dhe don me provu me nje Goce...
Per me shum Info lajmrohu tek Emaili:
[email protected]


Vetum Femra!!!!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "