Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Iteresohem per njohje me ndo nje Vajze te Siqert.

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jam Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane mosha 32 vjec tip i qet i dashur serjoz shume simpatik merem me gym fitness. Jam pa vese te keqija kam shpin time jam pune bej Jet Normale . Jam iteresuar te njifem me ndo nje vajze te Siqert per njohje Serjoze . Vajza qe preferoj te jet e gjat me trup te rregullt e paraqicme e siqert. Kush vajze i ka keto cilesi deshiron te ket nje njohje serjoze Flasim si fillim viber whats aap pres sms 0685154949. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "