Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Travestita italiano a Tirana 4 giorni per ATTIVI 33\55 enni super pompini

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Travestito in privato a Tirana centro BLLOKU fino a domenica sera PASSIVO depilato sexy intimo faccio super pompini naturali CERCO ATTIVI 32-58ANNI.. gratis.. Contattami su whatsapp 00393391940655
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "